“Apsolīju vectēvam, ka izcīnīšu Stenlija kausu!” – Sentluisas “Blues” varonis Marūns par sezonas triumfu un ģimenes lomu viņa karjerā

Pievienot komentāru
“Apsolīju vectēvam, ka izcīnīšu Stenlija kausu!” – Sentluisas “Blues” varonis Marūns par sezonas triumfu un ģimenes lomu viņa karjerā
TWITTER

NHL čempionvienības Sentluisas “Blues” kreisās malas uzbrucējs Patriks Marūns aģentūrai “TSN” atklāja, cik milzīga nozīme karjeras sasniegumos ir tieši ģimenei.

Uzbrucējs Marūns piepildījis savas dzīves lielāko sapni – virs galvas pacelt Stenlija kausu tieši tad, kad spēlē “Blues” vienības kreklā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Sentluisas “Blues” pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnīja Stenlija kausu, finālsērijā uzvarot Bostonas “Bruins”.

Sentluisa ir viņa dzimtā pilsēta, tāpēc viņš tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem varoņiem – mērķtiecība un vēlme izcīnīt čempionu titulu tieši “Blues” sastāvā soli pa solim aizveda Sentluisas vienību pie triumfa finālsērijā.

Marūns neslēpa, ka šajā panākumā vissvarīgākais ir ģimenes atbalsts. Viņš atklāti stāstīja par sezonas otrajā pusē piedzīvotajiem pārdzīvojumiem, kad ģimenes atbalsts bija svarīgāks par visu.

Īsi pirms NHL izslēgšanas spēļu sākuma Marūns mūžībā pavadīja savu vectēvu, kurš bērnībā tik daudz palīdzējis apgūt hokeja lietas. Abu pēdējos kopīgajos mirkļos Marūns apsolīja vectēvam, ka izcīnīs Stenlija kausu, kas pāris nedēļas vēlāk arī notika.

Īpašajā vakarā Marūns atzina, ka viņa mamma bijusi bez vārdiem, redzot kā viņas dēls tur virs galvas Stenlija kausu un līdzās viņam ir arī Patrika dēls.

Ģimene ir pārliecināta, ka šis vēsturiskais komandas panākums ir nozīmīgs ne tikai viņu ģimenei, bet ikvienam Sentluisas iedzīvotājam.

Marūna mamma atzina, ka tā bijusi sirreāla sajūta – kad dēls nokļuva NHL, parakstīja līgumu ar māju komandu, apsolīja savam vectēvam izcīnīt kausu un to arī izdarīja.

Marūns uzsvēra, ka komanda ir izdarījusi to, ko 50 gadus gaidīja visa pilsēta. “Mēs gājām un darījām. Un izcīnījām to, ko bijām pelnījuši,” komentēja “Blues” uzbrucējs.

 

View this post on Instagram

 

Never forget what it’s all about.

A post shared by Big Rig Athletic Wear (@bigr7g) on