Apbrīnojams meistarstiķis – Ovečkins ar neticamu sitienu no gaisa izcīna uzvaru pār “Penguins”

4 komentāri
AP/LETA

Aleksandrs Ovečkins minūti pirms pamatlaika beigām guva apbrīnojamus vārtus, palīdzot Vašingtonas “Capitals” ar 4:3 uzvarēt Pitsburgas “Penguins” un izvirzīties vadībā visā sērijā ar 2-1.

Līdz trešā perioda izskaņai rezultāts bija neizšķirts 3:3. Vašingtonas labā vārtus guva Džons Karlsons, Čandlers Stīvensons un Mats Niskanens. Pitsburgai atzīmējās Džeiks Gincels, Patriks Hornkvists un Sidnijs Krosbijs.

Spēles pamatlaiks jau tuvojās izskaņai, kad Ovečkins, saņēmis piespēli no Niklasa Bakstrēma, meta, trāpīja pa vārtu stabu un pēc mirkļa atlēkušo ripu no gaisa sita vārtos. Pitsburgas fani varbūt nepiekritīs, taču, iespējams, Ovečkinam izdevās ne tikai izcīnīt uzvaru, bet pārspēt arī Krosbija slavenos meistarstiķus!