Ankipāns: Nekādu pretenziju pret saviem puišiem nav, atdeve bija laba

0 Komentāru
Ankipāns: Nekādu pretenziju pret saviem puišiem nav, atdeve bija laba
TASS/SCANPIX

Kontinentālās hokeja līgas vienības Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns pēc komandas ceturtā zaudējuma pēc kārtas atzina, ka viņš nesaskata problēmas ”Dinamo” hokejistu atdevē, tomēr uzsverot, ka pretinieks uzvarējis gana pelnīti.

Jau ziņots, ka “Dinamo” otrdien viesos ar rezultātu 0:3 vienai no līgas vadošajām komandām Sanktpēterburgas SKA. Rīdzinieki  četros zaudētajos mačos pēc kārtas trijos no tiem palikuši “sausā”.

“Sākām labi un viss ritēja tā, kā mēs vēlētos. Diemžēl, neizdevās gūt vārtus, turpretī SKA ātrajā uzbrukumā spēja atzīmēties. Pie tam, nonākt trijatā pret tādu komandu nepavisam nav labi. Esam apmierināti ar spēli, labi strādājām. Spēlējām cieši un nedevām viņiem daudz iespēju, bet SKA bez šaubām uzvarēja pelnīti. Nekādu pretenziju pret saviem puišiem nav, atdeve bija laba, par ko esmu pateicīgs,” pēcspēles preses konferencē stāstīja Ankipāns.

Rīdzinieki svētdien izbraukumā piedzīvoja sagrāvi ar 0:5 Ufas “Salavat Yulaev”, turklāt traumas dēļ cīņu nepabeidza Majone.

“Sanktpēterburgā veicām pārbaudes, mūsu ārsti tagad ar to nodarbojas. Izskatās ne pārāk labi: viņš šajā sezonā, iespējams, vairs nespēlēs. Tas sitiens ar ceļgalu bija pavisam nepatīkams,” atklāja Ankipāns.

Pretinieku galvenais treneris Aleksejs Kudašovs atzīmēja rīdzinieku organizēto spēli.

“Pakāpeniski palielinājām tempu un spēle vairāk risinājās uzbrukuma zonā. Kontrolējām ripu un veidojām momentus. Ne visu realizējām, taču maču novedām līdz loģiskam iznākumam. Pēc gūtiem vārtiem bija vieglāk un varējām kontrolēt spēles gaitu,” uzsvēra Kudašovs.

0 Komentāru