Andersons liedz Girgensonam gūt vārtus, “Sabres” pēcspēles metienos pārspēj “Senators”

AP/LETA

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons aizvadīja lielāko spēlēs laiku sezonā, un viņa pārstāvētais Buffalo “Sabres” Nacionālās hokeja līgas(NHL) spēlē “bullīšos” ar 4:3(1:0, 1:3, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Otavas “Senators”

Girgensons spēlēja nomināli pirmajā maiņā, laukumā atradās 21 minūti un 29 sekundes, izdarīja trīs metienus, četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rezultātu pirmā perioda beigās ar spēcīgu metienu no zilās līnijas atklāja Marko Skandela, otrā perioda sākumā divi vārti Raienam Dzingelam, kas ļāva izvirzīties vadībā “Senators” hokejistiem.

Perioda septītajā minūtē lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu bija Girgensonam, taču “Senators” vārtsargs Andersons glāba komandu no vārtu zaudējuma.

Tomēr septiņas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināt izdevās Semam Reinhārtam, 2:2. Šāds rezultāts ilgu laiku uz tablo nepalika, jo perioda noslēgumā atgriezt vadību “Senators” izdevās Tomasam Čabotam. (2:3)

Trešā perioda sākumā “Sabres” atkal rezultātu izlīdzināja- ar atkārtotu metienu precīzs bija Skots Vilsons.

Perioda turpinājumā uzvaras vārtus abas komandas nespēja gūt, spēle nonāca līdz papildlaikam. Tajā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienu sērijā.  Uzvaru nesošais bullīts Jakobam Džozefsonam.

Uzvara “Sabres” hokejistiem ļauj izkļūt no pēdējās vietas līgā, taču austrumu konferencē priekšā joprojām “Senators”. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs sestdienas vakarā pret līgas jaunpienācējiem Vegasas “Golden Knights”.