Amizanti! Vārtsargu traumu dēļ NHL kluba “Blackhawks” vārtos stājas grāmatvedis

2 komentāri

Neparasts notikums aizvadītajā naktī piedzīvots NHL, kur Čikāgas “Blackhawks” kluba vārtos stājās grāmatvedis un palīdzēja vienībai tikt pie panākuma.

Minētajā spēlē “Blackhawks” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:2 pār Vinipegas “Jets”, tomēr šī spēle atmiņā līdzjutējiem paliks ar amizanto situāciju mājinieku vārtsargu štābā.

Iesildīšanās laikā traumu guva Čīkāgas kluba otrais vārtsargs Antons Fošberjs, kurš spēlē bija plānojis aizstāt savainoto pirmo numuru Koriju Krofordu.

Tādējādi debiju NHL piedzīvoja trešais numurs Kolins Delija, kurš iepriekš bija spēlējis vien zemāku līgu turnīros, tomēr sešas minūtes līdz cīņas beigām arī viņš iedzīvojās savainojumā.

“Blackhawks” klubam neatlika nekas cits kā sūtīt laukumā grāmatvedi Skotu Fosteru, kurš savu profesionālo karjeru hokejā noslēdza jau 2006. gadā. Ar viņu vien nesen tika noslēgts amatieru pārbaudes līgumu.

Fosters spēlē atvairīja visus septiņus pretinieku metienus un šo spēli atcerēsies mūžam. Zīmīgi, ka ikdienā viņš Čikāgā strādā par grāmatvedi un ar hokeju aizraujas vien amatieru līmenī.

Citā spēlē Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ”Sabres” ar rezultātu 3:6 piekāpās Detroitas “Red Wings” hokejistiem. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja teju 17 minūtes, izdarīja trīs metienus un divas reizes gūlās pretinieku mestās ripas priekšā.