Alkohola kompānija izmanto reklāmu šosejas malā, lai izteiktu sulīgu piedāvājumu “Blue Jackets” hokejistam Panarinam

1 komentārs
Alkohola kompānija izmanto reklāmu šosejas malā, lai izteiktu sulīgu piedāvājumu “Blue Jackets” hokejistam Panarinam
TWITTER

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar joni tuvojas pēdējā diena (25. februāris), kad komandas savā starpā var veikt maiņas. Viens no “karstākajiem” hokejistiem, kura aizmainīšana varētu notikt, ir Kolumbusas “Blue Jackets” spēlētājs Artemijs Panarins. Situāciju izmantojusi kāda ASV alkohola kompānija, izvietojot reklāmu ar īpašu piedāvājumu. 

“Hei, Panarin. Paliec Kolumbusā un izbaudi bezmaksas “High Bank” šņabi visu mūžu,” vēsta reklāmas plakāts kāda lielceļa malā. Interesanti, ka bildi publicējis hokejista aģents, piebilstot, ka tas esot labs sākums.

27 gadus vecais krievu hokejists šosezon 40 spēlēs guvis 45 punktus(13+32), taču pēc šīs sezonas viņš kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, kas ļāvis vaļu dažādām spekulācijām jau kopš sezonas sākuma. Hokeja žurnālisti ziņo, ka spēlētāja pārstāvji vēlas līgumu, kurš būtu vismaz ar 10 miljonu dolāru lielu summu sezonā. Šobrīd Panarins pelna sešus miljonus sezonā.

Kā zināms, uzbrucējs karjeru NHL sāka Čikāgas “Blackhawks”, taču pēc 2016./2017.gada sezonas tika aizmainīts uz “Blue Jackets”.

1 komentārs