Aikels izvicina dūres, “Sabres” zaudē “Wild” un turpina brīvo kritienu

AP/SCANPIX

Nepatīkamo zaudējumu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpina Bufalo “Sabres”, kas ar 1:4 piekāpās Minesotas “Wild”.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 15:22 minūtes, no kurām gandrīz puse bija mazākumā (7:14). To laikā latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un saglabāja neitrālu lietderības koeficientu.

“Wild” sastāvā komandas uzvaru ar diviem vārtiem kaldināja Zeks Parizē, savukārt vārtsargs Alekss Stalokss atvairīja 30 no 31 metiena. Vienīgie “Sabres” vārti aizsarga Brendona Montūra kontā.

Zīmīgi, ka pie rezultāta 0:3 dūres izvicināja Bufalo kapteinis Džeks Aikels. Diemžēl viņa pārstāvētā komanda piedzīvoja jau devīto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs.

Citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” papildlaikā ar 4:5 piekāpās Ņujorkas “Islanders”. Latviešu centra uzbrucējs laukumā pavadīja 18:04 minūtes, kas ir hokejista otrais lielākais spēles laiks sezonā.

To laikā Bļugers izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, veica vienu spēka paņēmienu, taču iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Trešā perioda ievadā “Penguins” atradās vadībā ar 4:2, tomēr “Islanders” hokejisti Džošs Beilijs un Raiens Puloks pamatlaika noslēdzošajās minūtēs spēja panākt izlīdzinājumu. Papildlaikā “Islanders” uzvaru sekmēja Broka Nelsona metiens.