40 gadus vecais krievu aizsargs Markovs sezonā vēlas saņemt 120 miljonus rubļu, izskata arī iespējas atgriezties NHL

Pievienot komentāru
40 gadus vecais krievu aizsargs Markovs sezonā vēlas saņemt 120 miljonus rubļu, izskata arī iespējas atgriezties NHL
AKBARS

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aktīvi rit gatavošanās jaunajai sezonai, taču brīvo aģentu tirgū joprojām vērā ņemami hokejisti. Viņu starpā ir arī pazīstamais aizsargs Andrejs Markovs.

Kā liecina Krievijas medija RBC Sport apkopotā informācija, 40 gadus vecais hokejists, kurš divas iepriekšējās sezonas aizvadīja Kazaņas “Ak Bars”, vēlētos saņemt 120 miljonus rubļu (1,7 miljoni eiro), kas ir nedaudz mazāk nekā viņš pelnījis “Ak Bars”.

Tāpat spēlētājs izskatot variantus atgriezties Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kurš viņš varētu saņemt divus miljonus dolāru sezonā. Kā zināms, Markovs NHL kluba Monreālas “Canadiens” rindās aizvadīja 16 sezonas, taču 2017.gadā izlēma doties uz KHL un pievienojās “Ak Bars”.

Medijs arī izsaka varbūtību, ka nesaņemot piedāvājumu no NHL, aizsargs varētu noslēgt karjeru.

Pagājušajā sezonā “Ak Bars” Markovs regulārajā čempionātā aizvadīja 49 spēles, izceļoties ar diviem vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm. Četrās izslēgšanas spēlēs hokejists palika bez punktiem.

Bez līguma joprojām ir arī bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Mets Elisons, kuram decembrī apritēs 36 gadi. Pagājušās divas sezonas hokejists pavadīja Magņitogorskas “Metallurg”, kur 2018./2019. gada sezonā izcēlās ar 55 punktiem (20+35) 62 spēlēs.

RBC Sport vēsta, ka hokejista prasītā summa varētu būt 50-60 miljoni rubļi (710-850 tūkstoši eiro), taču aizvadītajā sezonā viņš saņēma 65 miljonus (920 tūkstoši eiro).