Murigins, Gavrikovs un Zaripovs KHL nedēļas spilgtākās zvaigznes

Pievienot komentāru
Murigins, Gavrikovs un Zaripovs KHL nedēļas spilgtākās zvaigznes
Foto: hclokomotiv.ru

Par Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) pagājušās nedēļas labākajiem spēlētājiem pirmdien nosaukti vārtsargs Aleksejs Murigins, aizsargs Vladislavs Gavrikovs un uzbrucējs Daniss Zaripovs.

Aizvadītajā nedēļā Jaroslavļas Lokomotiv pārstāvis Murigins, kuru sagatavo vārtsargu treneris Sergejs Naumovs no Latvijas, palīdzēja savai komandai izcīnīt divas “sausās” uzvaras divās spēlēs, kurās viņš sargāja vārtus. Šosezon Murigins palicis nepārspēts 11 mačos, tādējādi sasniedzis jaunu līgas rekordu. Pa deviņām “sausajām” uzvarām vienā sezonā spējuši gūt Vasīlijs Košečkins un Roberts Ešs.

Tikmēr par labāko aizsargu atzīts vēl viens Lokomotiv spēlētājs Gavrikovs, kurš pagājušajā nedēļā trīs mačos izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +5. Saskaņā ar noteikumiem patlaban 20 gadus vecais Gavrikovs varētu saņemt arī labākā jaunā spēlētāja godu, taču nu aizsargs izcēlies pieaugušo konkurencē.

Savukārt par labāko uzbrucēju nosaukts Magņitogorskas Metallurg hokejists Zaripovs, kurš trīs spēlēs palīdzēja savai pārstāvētajai komandai izcīnīt divas uzvaras. Šajos mačos viņš izcēlās ar sešiem vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +2. Katrā no aizvadītajām spēlēm Zaripovs guva divus vārtus, turklāt divos mačos viņa precīzie raidījumi bija uzvaru nesoši Magņitogorskas vienībai.

Savukārt nedēļas labākā jaunā hokejista gods ticis Čerepovecas Severstaļ uzbrucējam Daņilam Vovčenko, kurš trīs mačos laukumā vidēji spēlē pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, gūstot divus vārtus un izdarot divas rezultatīvas piespēles. Trīs no četriem gūtajiem punktiem Vovčenko nopelnīja vairākumā.