Merzļikins un Punnenovs aizved komandas līdz uzvarām Šveices čempionāta spēlēs

Latvijas hokeja vārtsargi Elvis Merzļikins un Ivars Punnenovs sestdien aizveda komandas līdz uzvarām Šveices augstākās līgas (NLA) spēlēs, bet uzbrucējs Ronalds Ķēniņš nopelnīja 12 soda minūtes zaudējumā.

Merzļikina pārstāvētā “Lugano” komanda savā laukumā ar rezultātu 8:1 (4:0, 4:0, 0:1) sagrāva “Fribourg-Gotteron” vienību, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

“Lugano” komanda iepriekšējās astoņās spēlēs bija cietusi septiņas neveiksmes, bet šoreiz Merzļikins atvairīja 20 no 21 pretinieku mestās ripas.

Savukārt Punnenovs atvairīja 25 no 27 metieniem, palīdzot Langnau “Tigers” komandai viesos ar 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) pārspēt “Ambri-Piotta” vienību. Uzvaras vārtus 52.minūtē guva Tomass Nisli.

Merzļikins šosezon 22 spēlēs vidēji ielaidis 3,21 ripu un atvairījis 91,3% metienu, bet Punnenovs laukumā bijis 18 mačos, kuros vidēji ielaidis 2,57 ripas un atvairījis 91,5% metienu.

Tikmēr Ķēniņa pārstāvētā kopvērtējuma līdere Cīrihes “ZSC Lions” sestdien viesos ar 4:5 (0:1, 0:1, 4:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās “Biel” vienībai. Izlīdzinājumu Cīrihes komandas hokejists Roberts Nilsons panāca vien 49 sekundes pirms pamatlaika beigām, tomēr pagarinājumā nācās ciest neveiksmi.

Ķēniņš laukumā bija 12 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Pamatlaika izskaņā Ķēniņš nopelnīja 12 soda minūtes par nesportisku uzvedību.

Turnīra tabulā vadībā ar 60 punktiem 30 spēlēs joprojām atrodas “ZSC Lions”, kamēr par punktu mazāk ir “Bern” kontā. Savukārt “Lugano” ar 37 punktiem 29 mačos ir devītajā pozīcijā, bet “Tigers” no viņiem atpaliek par punktu un atrodas desmitajā vietā 12 komandu vidū.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!