Merzļikins otro gadu pēc kārtas ieved “Lugano” prestižā Špenglera kausa finālā

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins otro gadu pēc kārtas palika nepārspēts prestižā Špenglera kausa pusfinālā, ievadot savu pārstāvēto komandu “Lugano” finālā.

Pusfinālā Lugano hokejisti piektdien ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pārspēja turnīra saimnieci “Davos” vienību. Līdz ar to “Lugano” otro gadu pēc kārtas finālā tiksies ar Kanādas izlasi, kas sastādīta no Eiropā spēlējošajiem kanādiešiem. Merzļikins atvairīja visas 35 pretinieku mestās ripas un “Lugano” rindās tika atzīts par labāko spēlētāju šajā mačā.

Pusfināla mačā rezultātu trīs minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja Līnuss Klāsens, bet otrajā periodā Dario Birglers un Alesandro Čjesa četru minūšu laikā panāca jau 3:0. Trešās trešdaļas sestajā minūtē Alesio Bertadžija guva ceturtos vārtus Lugano komandas labā, bet atlikušajā laikā Merzļikins ar komandu noturēja pārsvaru un iesoļoja Špenglera kausa finālā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.