Maskavas Dinamo pacietības mērs pilns – Vītoliņš atbrīvots no galvenā trenera amata

0 Komentāru
Maskavas Dinamo pacietības mērs pilns – Vītoliņš atbrīvots no galvenā trenera amata
Foto: dynamo.ru

KHL klubs Maskavas Dinamo otrdien no darba atbrīvojis galveno treneri Hariju Vītoliņu. Maskavas Dinamo komanda paziņojumā pateikusies Vītoliņam par sasniegtajam rezultātiem, novēlot veiksmi turpmākajā karjerā.

Par Maskavas komandas galvenā trenera pienākumu izpildītāju līdz sezonas beigām kļuvis Sergejs Oreškins, kurš līdz šim vadīja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandu Balašihas Dinamo. Vienības vadība to nosaukusi par treneru štāba rotāciju.

Šīs sezonas sākumā Maskavas Dinamo komandā bija četri Latvijas pārstāvji, bet tagad palicis tikai uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš gan jau vairāk nekā mēnesi nav spēlējis traumas dēļ. Cits uzbrucējs Kaspars Daugaviņš no sastāva tika atbrīvots jau septembrī, bet Vītoliņa palīgs Viktors Ignatjevs – oktobra beigās.

Visu šo sezonu Maskavas Dinamo komandai ir viļņveidīgas sekmes, kas cīņā par augstākajām vietām Rietumu konferencē nav ļāvis iesaistīties. Iepriekšējās sešās spēlēs Maskavas komanda piedzīvojusi piecus zaudējumus, un Rietumu konferences kopvērtējumā tā pašlaik ar 50 punktiem 45 spēlēs ieņem septīto vietu.

0 Komentāru