Maskavas Dinamo nomaksājusi algu parādus

Pievienot komentāru
Maskavas Dinamo nomaksājusi algu parādus
Foto: Itar-Tass/Scanpix

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas Dinamo, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, bet trenē Latvijas speciālists Harijs Vītoliņš, nomaksājusi spēlētājiem iekrāto algu parādu, paziņojis kluba ģenerāldirektors Andrejs Safronovs.

“Varu jums pateikt, ka viss ir nomaksāts. Apsveikt gan mūs par to nevajag. Bija problēma, kuru mēs atrisinājām, pateicoties mūsu sadarbības partneriem un kluba vadībai, kā arī Krievijas Hokeja federācijas (FHR) valdei. Uzdāvinājām komandai Ziemassvētku dāvanu, ko viņi jau sen bija pelnījuši ar savu spēli,” portālā Championat.com citēts Safronovs.

Tiesa, vēl tikai vakar izdevuma Sport Express ārzemju korespondents hokeja apskatnieks Slava Malamuds savā sociālās vietnes Twitter profilā rakstīja, ka Maskavas klubs saviem spēlētājiem algas nav izmaksājis jau kopš augusta.

Kā zināms, sezonas sākumā Vītoliņam asistēja vēl viens Latvijas speciālists Viktors Ignatjevs, kā arī komandu pārstāvēja vēl viens latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš. Tiesa, septembra beigās Daugaviņš tika ievietots atteikumu draftā, bet nedēļu vēlāk no amata tika atbrīvots Ignatjevs.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā vēl viena KHL komanda Soči paziņoja, ka izmaksājusi algu parādu treneriem un spēlētājiem. Pirms tam Soči spēlētājs Romāns Ļudučins krievu medijiem atklāja, ka hokejisti nesaņemto algu dēļ gatavojas pret vienību vērsties prokuratūrā.