Malkinam uzvara pār Filadelfijas Flyers un 300.vārti NHL karjerā

Krievu uzbrucējs Jevgēņijs Malkins sestdien guva savus 300.vārtus savā Nacionālās hokeja līgas karjerā, palīdzot viņa pārstāvētajai Stenlija kausa čempionei Pitsburgas Penguins izbraukumā ar 5:4 (3:2, 1:2, 1:0) pārspēt Filadelfijas Flyers.

Sestdienas mačā Malkins izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, turklāt ar pašiem svarīgākajiem. Spēles vidū krievu uzbrucējs ar precīzu metienu panāca 4:2, bet pēc tam gan otrās trešdaļas izskaņā mājinieki guva divus vārtus un izlīdzināja rezultātu.

Tomēr tieši Malkins bija tas, kurš pielika šim mačam punktu, jo 49.minūtē viņš bija pirmais pie atlēkušās ripas, gūstot uzvaras vārtus, kas turklāt viņam bija 300.vārtu guvums NHL karjerā.

Skates spēles labāko momentu VIDEO.

Krievu uzbrucējs tika nosaukts par šī mača pirmo zvaigzni, bet savas NHL karjeras laikā viņš regulārajā čempionātā 653 spēlēs tagad guvis 300 vārtus un veicis 470 rezultatīvas piespēles. Šosezon 30 gadus vecais Malkins deviņos mačos iemetis piecus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvas piespēles. Mačā pret Flyers ar diviem vārtiem izcēlās arī cits Penguins līderis Sidnijs Krosbijs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.