Makdeivids “Oilers” sezonas pēdējā mačā savainojas pret vārtu konstrukciju, Draizaitls gūst sezonas 50.vārtus

0 Komentāru
Makdeivids “Oilers” sezonas pēdējā mačā savainojas pret vārtu konstrukciju, Draizaitls gūst sezonas 50.vārtus
PA IMAGES/SCANPIX

Ļoti nepatīkamu sezonas noslēgumu sestdienas spēlē pret Kalgari “Flames” cieta Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Konors Makdeivids.

Hokejists mača otrā perioda sākumā uzsāka uzbrukumu no labās malas, līdz viņu aizskāra “Flames” hokejists Marks Džordāno, kā rezultātā Makdeivids lielā ātrumā ietriecās “Flames” vārtsarga Maika Smita sargāto vārtu konstrukcijā un guva kreisās kājas savainojumu.

Pēc trieciena Makdeivids vairākas minūtes pavadīja uz ledus. Pie viņa atsteidzās komandas galvenais ārsts, lai novērtētu situāciju un Makdeivids pameta laukumu ar medpersonāla un komandas biedru palīdzību.

Pēc spēles “Oilers” oficiālajā “Twitter” kontā tika ievietots paziņojums, ka Makdeivida rentgena uzņēmumi ir bijuši negatīvi un spēlētājs ar komandu naktī atgriezās Edmontonā, kur viņš saņems magnētiskās rezonanses izmeklējumus.

“Oilers” galvenais treneris Kens Hitčkoks pēc spēles atzina, ka Makdeivids tiks nogādāts atpakaļ mājās, tad tiks vērots, kā viņš jutīsies un būs jāsagaida magnētiskās rezonanses rezultāti. “Pēc sadursmes ar vārtu konstrukciju, Konors ilgu laiku pavadīja ģērbtuvēs un viņam blakus bija vairāki cilvēki, kuri novēroja, ka kopumā viņš juties labi, taču, kas īsti kaiš viņa kājai, noskaidrosim pēc tālākiem izmeklējumiem Edmontonā.”, atzina Hitčkoks.

Marks Džordāno tika sodīts par klupināšanu. “Oilers” uzbrucējs Leons Draizaitls guva savus 50. vārtus sezonā.

Draizaitls kļuva par pirmo “Oilers” hokejistu, kurš sasniedzis 50 vārtu atzīmi sezonā kopš 1987./1988.gada sezonas, kad Kreigs Simsons guva 13 vārtus Edmontonas sastāvā, taču vēlāk tika aizmainīts un Pitsburgas “Penguins”, kuru kreklā Simsons guva vēl 43 vārtus.

Pēc spēles intervijā Draizaitls par spīti lieliskajam sasniegumam, gūstot 50.vārtus sezonā, bija vairāk noraizējies par savu komandas biedru Makdeividu – “Viņš ir mūsu līderis. Ļoti grūti redzēt, ka viņam sāp. Tu nekad negribi redzēt, lai kādam spēlētājam šādi notiek. Un īpaši viņam.”, atzina Draizaitls.

Edmontonas “Oilers” dažādu emociju bagātajā mačā izcīnīja uzvaru pār Kalgari “Flames” ar 3:1.
0 Komentāru