Majone un Videls starp līderiem pēc KHL zvaigžņu spēles balsošanas pirmajām dienām

0 Komentāru
Majone un Videls starp līderiem pēc KHL zvaigžņu spēles balsošanas pirmajām dienām
IEVA LEINIŠA, LETA

Rīgas “Dinamo” hokejisti Līnuss Videls un Metjū Majone atrodas starp KHL zvaigžņu spēles balsošanas līderiem pēc pirmajām divām dienām, Skaties.lv novērojis zvaigzņu spēles mājas lapā.

Aizsargs Majone saņēmis 1444 balsis, kas ļauj būt labākajam ne tikai starp Bobrova divīzijas spēlētājiem, bet arī  pārējo divīziju spēlētāju vidū. Aizsargu vidū Bobrova divīzijas otrajā pozīcijā ar 1076 balsīm ir Sanktpēterburgas “SKA” aizsargs Hērslijs, taču kopumā ar 1296 balsīm vistuvāk Maskavas “CSKA” uzbrucējs Kirils Kaprizovs.

Tikmēr uzbrucējs Videls ar 742 balsīm ir otrais labākais starp Bobrova divīzijas uzbrucējiem. Pirmais ar 1184 balsīm ir “SKA” uzbrucējs Ņikita Gusjevs, savukārt uz papēžiem ar 608 balsīm min Dmitrijs Kagarļickis no Maskavas “Dinamo”.

Jau ziņojām, ka pirmajā novembrī tika uzsākta balsošana par 2019.gada KHL zvaigžņu spēles sastāviem un nobalsot iespējams tikai līdz 14.novembrim.

Kā zināms, gan Majone, gan Videls atrodas starp līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem. Majone ar 27 (6+21) punktiem ir rezultatīvākais starp aizsargiem un trešais kopumā, taču Videls ar 26 (13+13) punktiem ir trešais labākais starp uzbrucējiem un ceturtais līgā.

0 Komentāru