Lipmans norāda, ka ārzemju treneri Latvijas hokeja izlases vadīšanai netiek meklēti

Komentāri
Lipmans norāda, ka ārzemju treneri Latvijas hokeja izlases vadīšanai netiek meklēti
Foto: LETA

Ārzemju kandidāti uz Latvijas hokeja valstsvienības galvenā trenera amatu patlaban netiek izskatīti, laikrakstam Diena pavēstījis LHF vadītājs Kirovs Lipmans. Kā izteicies Lipmans, federācija gaidīs, kā Latvijas U-20 izlasei sekmēsies decembrī gaidāmajā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā, apstiprinot, ka viens no kandidātiem uz amatu ir tās galvenais treneris Leonīds Beresņevs.

Tikmēr Lipmans noraidīja kādreizējā Latvijas izlases aizsarga Andreja Maticina teikto Krievijas portālam championat.com, ka viņš ir viens no kandidātiem uz valstsvienības galvenā trenera amatu. “Esmu ar Maticinu runājis, bet viņš nav kandidāts, jo nopietni lūkojas Kontinentālās Hokeja līgas virzienā,” stāstīja Lipmans, atklājot, ka Maticins ir viens no kandidātiem uz kāda KHL kluba galvenā trenera amatu.

“Praksē ir apliecinājies, ka ārzemju treneris sāk strādāt tikai vienu mēnesi pirms pasaules čempionāta, tāpēc nedomāju, ka tagad būtu jānolīgst ārzemju speciālists, lai viņam visu gadu maksātu algu,” savu jaunāko nostāju atklāja Lipmans.

Latvijas valstsvienība no 5. līdz 7. novembrim Liepājā aizvadīs Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīru, kurā piedalīsies arī Baltkrievijas, Itālijas un Japānas izlases. Paredzams, ka tajā komandu vadīs Latvijas izlašu koordinators Ēriks Miļuns, kuram palīdzēs Kārlis Zirnis.

Pēc šā gada pasaules čempionāta no Latvijas izlases galvenā trenera amata tika atbrīvots bijušais valstsvienības uzbrucējs Aleksandrs Beļavskis, kuram tas bija pirmais šāda veida turnīrs. Izlase sacensības noslēdza 13. vietā, bet IIHF rangā tā atkāpusies uz desmito pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl