Komentāri
Lipmans nesteidzas ar lēmumu par Latvijas hokeja izlases galvenā trenera izvēli
Foto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valdes sēde, kurā bija plānots lemt par jauno Latvijas izlases galveno treneri, trešdien nenotiks, jo federācijas prezidents Kirovs Lipmans nevēlas sasteigt lēmumu, izvēloties nākamo valstsvienības vadītāju.

LHF valdes sēde pārcelta uz 20.janvāri, otrdien aģentūrai LETA sacīja Lipmans, šo lēmumu pamatojot ar to, ka vēlas izvēlēties labāko no iespējamajām kandidatūrām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Negribam neko sasteigt. Es vēlos, lai tiktu dotas garantijas, ka izlase saglabās vietu elites divīzijā, nevis tikai tiktu prasīts no manis. Gribu būt drošs, ka paliksim A grupā, jo vairs negribu justies kā pērn, kad pēc pēdējās spēles pasaules čempionātā divas stundas nevarēju piecelties no krēsla,” Lipmans aģentūrai LETA atgādināja iepriekšējā pasaules čempionāta notikumus, kad Latvijas izlase pēdējā spēlē pret Franciju septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām varēja ielaist vārtus un izkrist uz zemāku divīziju.

Iepriekš Lipmans medijiem neslēpa, ka izlases galvenā trenera amatā labprāt redzētu Leonīdu Beresņevu, taču tagad, pēc sarunas ar pašu speciālistu, viņš savās domās tik pārliecināts vairs nebija.

“Man nav nekas pret Beresņevu. Ar viņu bija saruna, taču tā man ne sevišķi patika. Trenerim vajadzētu domāt par to, kā izlasei labāk nospēlēt, kā sasniegt labāko rezultātu, nevis runāt par naudu. Es gribu no trenera arī saņemt garantijas, ne tikai prasības. Saruna ar Beresņevu man deva pamatu nesteigties, vēlreiz visu pārdomāt un valdes sēdi pārcelt uz vēlāku laiku,” uzsvēra Lipmans.

LHF prezidents gan piebilda, ka Beresņevs joprojām ir viens no kandidātiem uz izlases trenēšanu. Pārējos pretendentus viņš vārdos nosaukt negribēja, sakot, ka izvēle ir, tāpēc īpaši svarīgi izvēlēties labāko un izlases situācijai piemērotāko variantu. Kā zināms, iepriekš Lipmans publiski par galvenā trenera amata kandidātiem minēja arī Arti Ābolu un kanādieti Tedu Nolanu, kurš tāpat kā Beresņevs ar valstsvienību galvenā trenera amatā jau ir strādājis.

Lipmans neslēpa, ka viņam tuvākajā laikā par izlases galvenā trenera jautājumu būs tikšanās un saruna ar valstsvienības ģenerālmenedžeri Māri Baldonieku un dažiem valdes locekļiem. “Laiks mums ļauj nesteigties, bet visu izlemt un pieņemt pareizu lēmumu. Līdzšinējo 20 gadu laikā mēs ar izlases galveno treneri neesam kļūdījušies, jo 20 gadus esam palikuši elites divīzijā, kas mazajai Latvijai ir milzīgs sasniegums, kamēr citas, par mums lielākas un bagātākas valstis – Francija, Dānija, Kazahstāna, Itālija -, ir kritušas ārā, atgriezušās, tad atkal izkritušas,” Lipmans atgādināja izlases spēju noturēties labāko sabiedrībā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl