18 komentāri
Lidojums, viesnīca un biļetes uz Latvijas izlases spēlēm – tas viss var būt Tavs!
Foto: LETA

Kaut ko tādu, Tu negaidīji! Ziņu un izklaides portāls Skaties.lv sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju airBaltic un tūrisma aģentūru Travel Art piedāvā Tev jaudīgu konkursu, kura galvenā balva ir ceļojums uz pasaules čempionātu hokejā. Tas nozīmē lidojumu turp un atpakaļ uz Prāgu, 12 naktis viesnīcā un biļetes uz Latvijas hokeja izlases spēlēm ar Kanādu, Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju.

Skaties.lv pasaules čempionātam hokejā gatavojas īpaši centīgi – portālā Skaties.lv būs iespējams vērot Latvijas izlases spēļu tiešraides, Latvijas izlases spēļu labākos momentus – vārtu guvumus, noraidījumus, spēka paņēmienus. Būs arī intervijas ar Latvijas izlases spēlētājiem un treneriem, kā arī Bez Tabu filmēšanas komandas Agneses Drunkas un Rolanda Polīša veidotie sižeti no Čehijas.

Bet līdz tam Skaties.lv sadarbībā ar airBaltic un Travel Art sniedz Tev iespēju nopelnīt ceļojumu uz Prāgu un vērot pasaules čempionātu hokejā klātienē!

Kas Tev jādara?

  1. Jāatrod portālā Skaties.lv paslēptās 5 hokeja ripas. Tās atrodas – Skaties.lv sākuma lapā, Sporta sadaļā, izklaides sadaļā, TV3 mājaslapā un foršajā Skaties.lv laika ziņu portālā.
  2. Kad visas 5 ripas atrastas, jāatstāj sava kontaktinformācija.
  3. Jādalās ar šā konkursa informāciju kādā no sociālajiem tīkliem.

Balva

  1. Lidojums ar airBaltic turp un atpakaļ uz Prāgu (izlidošana 1. maijā – atlidošana 13. maijā),
  2. 12 naktis viesnīcā, kas atrodas netālu no hokeja halles,
  3. Biļetes uz sešām Latvijas izlases hokeja spēlēm (ar Kanādu, Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju).

Konkurss norisinās no 20. līdz 27. aprīlim. Jau 27. aprīlī arī paziņosim uzvarētāju!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl