1 komentārs
LHF: Lipmana izteikumi krievu presē ir pārprasti un safabricēti
Foto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidenta Kirova Lipmana pretrunīgie izteikumi krievu presē ir pārprasti un neatbilst patiesībai, aģentūrai LETA sacīja LHF preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Iepriekšējā nedēļā portāla Sportfakt.ru publicētajā intervijā Lipmans dalījās pārdomās par latviešiem, izsakoties, “ja es nebūtu ebrejs, bet latvietis, viņi mani nēsātu uz rokām”. Šī intervija izpelnījās plašu publicitāti arī Latvijā, izraisot pretrunīgu attieksmi pret LHF prezidentu. Tiesa, federācija skaidro, ka tās vadītāja izteikumi ir pārprasti un neesot patiesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Daudzas lietas, kas publicētas intervijā, Lipmans nemaz nav teicis. Viņš ir stipri pārprasts,” pauda Gorbunovs. “Šajā intervijā Lipmans tika izmantots kā instruments savtīgu mērķu īstenošanai.” Gorbunovs arī uzsvēra, ka intervija kā tāda ar šo portālu nemaz neesot bijusi, jo pie Lipmana esot pienācis žurnālists ar ieslēgtu diktofonu un sācis sarunu, turklāt arī tad LHF prezidenta izteikumi esot interpretēti pavisam citādāk.

Balstoties uz portāla publicēto interviju, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo pirmdien publiskā paziņojumā pauda uzskatu, ka LHF prezidenta izteiktie apgalvojumi neatbilst patiesībai un nodara kaitējumu Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem, kā arī Latvijas, Izraēlas, Krievijas un citu valstu attiecībām. Rīgas kluba vadība aicināja izvērtēt, vai Lipmana intervijā pateiktais nesatur nacionālā naida kurināšanas pazīmes.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Ja jau Lipmana kunga teiktais ir safabricēts, kādēļ viņš personigi pret to nevēršas, bet sūta citus sevi aizstāvēt un taisnoties? Parasti viņam patīk runāt un citus nosodīt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl