Leino: ceru, ka izbraukuma tūri noslēgsim ar uzvaru

0 Komentāru
Leino: ceru, ka izbraukuma tūri noslēgsim ar uzvaru
Foto: LETA

Vakar Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionāta spēlē ar 1:2 izbraukumā atzina Hantimansijskas Yugra pārākumu. Somu uzbrucējs Ville Leino spēlē pret Yugra laukumā pavadīja nepilnas 16 minūtes un asistēja vienīgajā rīdzinieku vārtu guvumā Vitālijam Pavlovam un pēc mača sacīja, ka spēle bija ļoti grūta, tomēr pauda apņēmību nākamajā mačā cīnīties par panākumu.

“Spēle bija ļoti sarežģīta. Mums bija iespējas jau ar mača sākumu. Slikti, ka tās nespējām realizēt. Ļoti labi spēlējām pieci pret pieci, bet bija nelielas problēmas ar nostāšanos zonā vairākumā.” Leino izcēla spēli mazākumā, kas izjauc maiņu ritmu: “Bija ļoti daudz noraidījumu, to dēļ arī spēle bija saraustīta. Dažiem nācās vairāk sēdēt uz soliņa nekā spēlēt. Spēle mazākumā izjauc maiņu ritmu.”

FOTO: Dinamo īstā trillerī piekāpjas Yugra

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs pirmdien, noslēdzot četru spēļu izbraukuma sēriju, Jekaterinburgā pret Avtomobilist vienību. “Izbraukumi vienmēr ir smagi. Īpaši šādi, kur ir laika maiņas. Ceru, ka izbraukumu noslēgsim ar uzvaru. Lielie izbraukumi mums šosezon vairs nebūs. Mājās būs ļoti daudz spēles, kurās būs jācīnās par vietu izslēgšanas spēlēs,” noslēdza somu uzbrucējs.

VIDEO: Dinamo izkaujas, tomēr piekāpjas Hantimansijskas Yugra

http://tvplay.skaties.lv/parraides/hokejs-khl/675688?autostart=true

0 Komentāru