Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas spēlē Vašingtonas “Capitals” ar rezultātu 3:2 pārspēja Vinipegas “Jets”. Spēle īpaša bija krievu uzbrucējam Aleksandram Ovečkinam – hokejists guva divus vārtus, to skaitā 600. karjerā.

Savus 599. vārtus Ovečkins guva 1. perioda sākumā pēc aizsarga Džona Karslona piespēles vairākumā.

Otrā perioda sākumā hokejistam izdevās vārtu priekšā iegūt atlēkušo ripu un raidīt to vārtos. Zīmīgi, ka no pāris centimetru attāluma leģendāro brīdi izdevās pieredzēt “Jets” 19 gadus vecajam somu uzbrucējam Patrikam Lainem, kurš ar Ovečkinu cīnās par sezonas labākā vārtu guvēja titulu un kuru Laine atzinis par savu bērnības elku.

32 gadus vecais Ovečkins tādējādi kļūst par 20.hokejistu NHL vēsturē, kuram karjerā izdevies gūt vismaz 600 vārtus.

“Tas ir īpaši,” atzīst Aleksandrs, “Protams, to gribas darīt vēl un vēl. Tie ir seši simti. Tagad jāgūst vēl vieni , lai būtu 601.”

Aleksandru Ovečkinu Vašingtonas “Capitals” draftēja 2004.gadā ar pirmo kārtas numuru. “Capitals” sastāvā hokejists aizvadījis 990 spēles, kuru laikā guvis 1109 punktus. Šobrīd līgas visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Ovečkins ieņem 60.vietu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.