Komentāri

Spēles pēdējās piecas minūtes, kurās tika zaudēti divi vārti, sabojājušas labo iespaidu par Latvijas U-20 junioru izlases sniegumu pasaules čempionāta pirmajā spēlē pret ASV vienaudžiem, uzskata Latvijas komandas galvenā trenera palīgs Kārlis Zirnis.

Jau ziņots, ka Latvijas juniori čempionātu pirmdien Toronto sāka ar 1:6 (1:1, 0:2, 0:3) zaudējot ASV izlasei. Otrdien Ērika Miļuna trenētā vienība tiksies ar Krieviju, ceturtdien spēlēs ar Kanādu, bet apakšgrupu kārtu noslēgs piektdien ar maču pret Slovākiju.

Latvijas hokejisti pirmajā periodā spēja panākt izlīdzinājumu 1:1 un pēc tam ilgi spēja saglabāt intrigu mačā, tomēr tā izskaņā krietni labāki bija amerikāņi.

Video

“Čempionātam gatavojāmies ļoti nopietni un nospēlējām labi, tikai pēdējās piecas minūtes izbojāja visu iespaidu,” Zirņa teikto pēc mača citē sporta portāls “championat.com”.

“Komanda ir gatava turnīram, taču mēs mācīsimies no savām kļūdām un iesim tālāk. Esam apmierināti, kā puiši nospēlēja aizsardzībā, kur darbojās ļoti pašaizliedzīgi,” piebilda Zirnis.

Viņš arī atzina, ka treneri ir apmierināti ar vārtsarga Mareka Egila Mitena sniegumu, taču vēl nevarēja pateikt, kurš sargās vārtus otrdienas cīņā pret Krieviju.

Tikmēr Mitens pēc spēles turnīra organizatoriem atzina, ka bijis pārsteigts par lielo līdzjutēju atbalstu, jo lielākā daļa spēles apmeklētāju fanoja un skaļi atbalstīja tieši Latvijas izlasi.

“Šis atbalsts mums ļoti palīdzēja. Tās ir patīkamas sajūtas, kad visi ir par mums,” piebilda ripu ķērājs.

Savukārt Latvijas vienīgo vārtu autors Renārs Krastenbergs, kurš izcēlās izslidojot vienatnē pret pretinieku vārtsargu, norādīja, ka viņam pieticis laika paskatīties, ko dara aizsargi.

“Paskatījos un novērtēju, cik man ir laiks, lai izdarītu metienu. Redzēju, ka vārtsargs nav izgājis no vārtiem, tāpēc veicu māņu kustību un tas nostrādāja,” veiksmīgo epizodi atcerējās uzbrucējs.

ASV izlases hokejists Kolins Vaits tikmēr sacīja, ka viņi nopietni novērtējuši Latvijas komandas meistarību, tāpēc spēlējuši sevi netaupot. “Mums bija pāris brīvdienas, tāpēc vajadzēja nedaudz laiku, lai ieslidotos. Kopumā no šīs spēles varam paņemt līdzi daudz pozitīvā”, sacīja Vaits, kurš guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl