Latvijas U-20 hokejisti pārbaudes turnīra spēlē minimāli piekāpjas Dānijai

Latvijas U-20 hokeja izlase Austrijā notiekošā Četru nāciju turnīra mačā piektdien zaudēja Dānijas vienaudžiem. Latvija piekāpās ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:1). Vienīgos vārtus Latvijas izlases labā guva Vladislavs Vulkanovs.

Dāņi jau pēc nospēlētām 77 sekundēm atklāja cīņas rezultātu. Izlīdzinājumu Latvijas hokejisti panāca vien trīs minūtes pirms otrās trešdaļas beigām, kad Vulkanovs ar metienu no vārtu priekšas realizēja vairākumu.

Trešajā trešdaļā, kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas mazāk nekā trīs minūtes, viesi vēlreiz izvirzījās vadībā. Lai gan pēdējās sekundēs Latvijas jaunie hokejisti aktīvi cīnījās pie dāņu vārtiem, tomēr neizšķirtu viņi panākt nespēja, tādējādi tika piedzīvots zaudējums ar 1:2.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.