Komentāri
Latvijas U-20 hokeja izlase PČ apakšgrupu turnīrā spēkosies ar Kanādu, ASV, Krieviju un Slovākiju

Latvijas U-20 hokeja izlase gadu mijā paredzētajā pasaules čempionātā augstākajā divīzijā apakšgrupu turnīrā spēkosies ar mājinieci Kanādu, ASV, Krieviju un Slovākiju. Savukārt U-18 izlase pasaules čempionāta apakšgrupu turnīrā tiksies ar Somijas, Kanādas, Slovākijas un Šveices valstsvienībām.

Pagājušā gada nogalē U-20 valstsvienība triumfēja pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā, nodrošinot atgriešanos augstākajā divīzijā. Latvijas U-20 izlase nebija spējusi iekļūt pasaules čempionāta augstākajā divīzijā divus gadus pēc kārtas, bet Kanādā gaidāmajā turnīrā tā spēcīgāko vienību saimē spēlēs sesto reizi vēsturē.

Latvijas jaunie hokejisti Toronto paredzētajā B apakšgrupas turnīrā spēkosies ar Kanādu, ASV, Krieviju un Slovākiju. Tikmēr Monreālā gaidāmajā A apakšgrupas turnīrā čempione Somija tiksies ar Čehiju, Zviedriju, Dāniju un Šveici.

Apakšgrupas četras labākās komandas turpinās cīņu par medaļām, bet piekto vietu ieguvējas piedalīsies pārspēlēs par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā. Pasaules čempionāts U-20 valstsvienībām Toronto un Monreālā norisināsies no 26.decembra līdz 5.janvārim.

Šajā gadu mijā Somijā notikušajā čempionātā uzvarēja mājinieki, kuri finālā pagarinājumā ar 4:3 pieveica Krieviju, kamēr bronzas godalgas izcīnīja ASV izlase. Tikmēr U-18 izlase šī gada pasaules čempionātā vien pārspēļu trešajā cīņā saglabāja vietu elites divīzijā, kad pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 uzvarēja Dāniju.

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta augstākajā divīzijā spēlēs sesto reizi pēdējo astoņu gadu laikā. Latvijas jaunie hokejisti A apakšgrupā tiksies ar Somijas, Kanādas, Slovākijas un Šveices komandām, bet otrā apakšgrupā savā starpā sacentīsies Zviedrijas, ASV, Čehijas, Krievijas un Baltkrievijas izlases.

Pasaules čempionāts Slovākijas pilsētās Popradā un Spišska Nova Nesā norisināsies no 13. līdz 23.aprīlim. Arī pasaules čempionātā U-18 izlasēm šogad uzvarēja Somija, kas finālā ar 6:1 pārspēja Zviedriju, bet bronzas godalgas izcīnīja mājinieki amerikāņi.

 

Lasi vēl