Viktorijas sportrets: laime un punkti bija tik tuvu

Komentāri
Viktorijas sportrets: laime un punkti bija tik tuvu
Foto: TASS/ SCANPIX ()

Neskatoties uz uzvaru pār dāņiem, Šveices izlase šajā čempionātā ar savu sniegumu neatstāja uz mani lielu iespaidu. Savukārt mūsu Latvijas izlases gluži pretēji, spēlēja tādu hokeju, ko bija patīkami skatīties! Mēs patiešām spēlējam labu hokeju, un brīžiem pat vienlīdzīgi ar PČ grandiem! No šā mača gaidīju spilgtu spēli, jo uzvaras gadījumā mums būtu reālas iespējas aizķerties pie četrinieka. Taču Šveice pēdējā brīdī izšāva pulveri!

Eh, jau spēles sākumā skaitliskais mazākums un Džeriņam noraidījums uz 10 minūtēm! Vai tiešām mačs ir jāuzsāk ar tādu agresiju! Nē, nu var jau, bet tikai ne sākumā! Pirmais periods pilns ar spriedzi un rezultātu 0:0! Otrais periods sākās traģiski – noraidījums pēc noraidījuma un Šveices izlasei vārti pēc vārtiem, taču, kad rezultāts bija 3:0, mans garastāvoklis pamatīgi noslīdēja un jau gribējās slēgt ārā šo maču, jo likās, ka nekas mūs neglābs. Un tad pēkšņi ”Eureka”! Miķelis Rēdlihs iemeta divus vārtus, un pēcāk arī Ķēniņš pēc izlaistās spēles ar Krieviju parādīja, cik ļoti ilgojās pēc ledus, un guva svarīgus vārtus! Jau atkal sajutu spēles garšu. Jāatzīst godīgi – man likās, ka nav iespējams tik īsā laika posmā atspēlēt 3 vārtus. Jā, varat droši uzskatīt mani par pesimisti!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešajā periodā, protams, ka Šveice paguva iemest vēl vienus vārtus, taču ilgi mūsu pretiniekiem nenācās gavilēt, jo glābējs Aleksejs Širokovs izlīdzināja rezultātu – 4:4! Sirds sažņaudzās, kad Rēdlihs guva savainojumu! Nu, nevaru es noskatīties bez emocijām šādas epizodes. Tas pats attiecas arī uz kautiņiem, bet šoreiz viss mierīgi! Ja, nu vienīgi Freibergs pavicinājās, bet viņš jau tāds temperamentīgs spēlētājs! Kas par spriedzi! Tautā ir teiciens ”turi buru”, un mana šīs spēles devīze bija ”turi ripu”, kuru domās adresēju Masaļskim! Taču Masaļskis mani nesadzirdēja! Rezultāts 5:4!

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl