Viktorijas sportrets: cerība mirst pēdējā!

Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

Komentāri
Viktorijas sportrets: cerība mirst pēdējā!
Foto: AP/SCANPIX ()

Spēlēsim ceturtdaļfinālā vai nespēlēsim, šāds ir jautājums! Nedaudz pārveidojot Hamleta citātu, esmu cerību pilna par šā vakara un rītdienas hokeja spēļu rezultātiem! Kā jau zināms, tad Latvijas izlase vēl saglabā cerības uz ceturtdaļfinālu, taču viss ir atkarīgs ne tikai no mums!

Latvijas izlases hokejistiem otrdienas spēlē ir ne tikai jāpieveic Norvēģijas valstsvienība, bet arī jācer uz labvēlīgiem citu spēļu iznākumiem – rītdienas mačā Čehijai ir jāatstāj Šveices izlase bez punktiem, bet Dānija nedrīkst gūt nevienu punktu šā vakara spēlē ar Kazahstānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet šodien mūsu puiši aizvadīja treniņu Maskavas VTB ledus pils arēnā. Lūk, bildes!

Foto: Latvijas hokeja valstsvienība aizvada treniņu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl