Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Latvijas hokeja izlases vārtu drošība 2016. gada čempionātā Leonīds Beresņevs uzticēja Edgaram Masaļskim un Elvim Merzļikinam. Abi vārtu vīri turnīra laikā vairākkārtīgi demonstrēja lielisku reakciju un meistarību, neļaujot iekarot Latvijas izlases cietoksni.

Elvis Merzļikins turnīrā kopumā atvairīja 91,22 % pretinieku metienu, turpretim pieredzējušais vārtu vīrs Edgars Masaļskis tika galā ar 89,41 % sāncenšu raidījumu. Latvijas izlase 2016. gada pasaules čempionātā Krievijā ierindojās 13. vietā kopumā turnīrā izcīnot sešus punktus. Mūsu valstsvienība prata atņemt punktus Zviedrijai, Čehijai un Dānija, kā arī pārspēt Kazahstānas izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Latvijas izlases balsti – pieci Merzļikina un Masaļska varoņdarbi PČ

Kurš bija elegantākais Latvijas izlases vārtu vīru atvairījums PČ?

Rezultāti:
46%

Masaļska brīnumainais atvairījums ar slidu pret Čehiju

8%

Masaļskis mačā ar Čehiju aptur izgājienu viens pret viens

8%

Merzļikina fantastiskā koordinācija pret Krieviju

31%

Merzļikina neticamais atvairījums mačā ar Krieviju

8%

Merzļikina lieliskā reakcija pret Kazahstānu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl