VIDEO: kā Latvijas hokejisti pavadīja savas brīvdienas pasaules čempionātā

Komentāri

Bez Tabu korespondente Baiba Runce atrodas hokeja karstākajā punktā – pasaules čempionātā hokejā Maskavā, lai pavēstītu par spilgtākajiem šā sporta veida notikumiem un aktuālākajiem jaunumiem. 

Izņemot to, ka hokejisti čempionāta laikā aizvada svarīgas spēles uz ledus, norises grafiks ietver arī citas aktivitātes. Piemēram, katru gadu hokejisti saposušies izlases kreklos uz vienu no treniņiem ierodas agrāk, lai visiem klātesot taptu oficiālā čempionāta kopbilde. Vēl katru reizi čempionāta laikā, vienā no brīvajām dienām hokejisti apmeklē Latvijas vēstniecību, kur latviešu faniem ir iespēja tikties ar spēlētājiem aci pret aci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl