Komentāri
Turam īkšķus! Latvijas hokeja izlasei izšķirošā cīņa pret Vāciju par iekļūšanu ceturtdaļfinālā
Foto: imago/Eibner/ SCANPIX

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta A apakšgrupas noslēdzošajā spēlē šodien tiekas ar turnīra saimnieci Vāciju, lūkojot izcīnīt vietu ceturtdaļfinālā.

Latvijas hokeja izlase šo turnīru iesāka kā nevienu citu pasaules čempionātu – trīs uzvaras pirmajās trijās spēlēs. Vispirms ar 3:0 pārspēta Dānija, pēcāk ar 3:1 pieveikta arī Slovākija, otrdien grūtā cīņā ar 2:1 uzvarēta arī A apakšgrupas vājākā komanda Itālija, taču ceturtdien ciests zaudējums 0:2 Zviedrijai, bet sestdien līdzīgā cīņā ar 3:5 zaudēts arī spēcīgajai ASV izlasei. Savukārt pirmdien tika ciests zaudējums ar 0:5 Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Krievijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Izlasi Oļega Sorokina komentāru – mūsu hokeja eksperts tic Latvijas uzvarai pār Vāciju!

Foto: AFP/ SCANPIX

Tikmēr vācieši čempionātu iesāka ar 2:1 uzvaru pār ASV, kam sekoja divi zaudējumi – 2:7 Zviedrijai un 3:6 Krievijai. Pēc tam ar 3:2 pēcspēles metienos tika pieveikta Slovākija, ar 2:3 pagarinājumā zaudēts Dānijai, bet iepriekšējā mačā vācieši sestdien ar 4:1 uzvarēja Itāliju.

Foto: LETA

Mačs Ķelnē sāksies plkst.21.15 pēc Latvijas laika, bet cīņu tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāli TV3 un 3+ un portāls Skaties.lv

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl