17 komentāri

Noslēdzošo, septīto, cīņu A apakšgrupā aizvadīs Latvijas un Vācijas valstsvienības, kas plkst. 21.15 spēkosies par vietu turnīra ceturtdaļfinālā. Abas valstsvienības sešos mačos iekrājušas deviņus punktus.

Pirmajā turnīra spēlē Latvijas izlase ar 3:0 pārspēja Dānijas izlasi, bet čempionātu turpināja ar 3:1 panākumu pār Slovākiju. Trešo panākumu grūtā cīņā latvieši ieguva pret Itāliju – 2:1.  Turpinājumā sekoja trīs zaudējumi. Vispirms ar 0:2 līdzīgā cīņā piedzīvota neveiksme pret Zviedriju, bet rezultatīvā mačā atzīts ASV pārākums. Tikmēr duelī ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Krievijas izlasi mūsējie piekāpās kaimiņiem ar 0:5. Savukārt Vācijas izlase uzvaras izcīnīja pret ASV, Slovākijas un Itālijas valstsvienībām.

Izlasi Oļega Sorokina komentāru – mūsu hokeja eksperts tic Latvijas uzvarai pār Vāciju!

Atjaunot

Teksta tiešraide

TOP komentāri

• wtf
    +6 +5 -1

wtf

jums kauns nav atskaņot tik sūdīgu tiešraidi kas atpaliek par 2 minūtēm un karas ikkatras 15 sekundes?
  • Viktors
    +3 +3 0

Viktors

Video kvalitāte sliktāka kā Āfrikā, pārgāja uz maksas pārraidi bet jēgas nulle. par spēli - vāciešiem jau patīk nokrāpties - zonu laikam neredzēja Volkswagena cilvēks