1 komentārs

Arī šogad visas Latvijas hokeja izlases spēles pasaules čempionātā hokejā pārraidīs TV3, kas kopā ar režisoru Juri Kursieti radījusi iedvesmojošu un spēcīgu reklāmu par mūsu hokeja izlasi.

Galvenās lomas klipā izpilda Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs un hokejisti Ralfs Freibergs, Artūrs Kulda un Jānis Kalniņš. Galveno domu režisors Juris Kursietis aizguva no hokejistu ģērbtuvē redzamajiem plakātiem ar Hārtlija uzmundrinājuma tekstiem, kas arī veido klipa vadmotīvu.

Video

Klipa režisors bija ļoti apmierināts ar “aktieru” darbu. Hārtlijs visu filmēšanas laiku bijis iedvesmojošs un ļoti pozitīvs, ko mēs arī klipā varam dzirdēt un sajust. Arī visi trīs hokejisti bijuši atsaucīgi un profesionāli. Vārtsargs Jānis Kalniņš, kuram klipā ir arī vemšanas aina, apliecināja, ka nekas ārkārtējs tas nav – arī viņam karjerā tā ir gadījies…

Juris Kursietis
režisors

Es piekrītu tam, ko saka Hārtlijs. Dzīvē nav nejaušību. Visam pamatā ir smags darbs. Tie augļi varbūt nebūs redzami tūlīt vai pēc pāris mēnešiem, bet tie noteikti būs. Mēs ar dēliem arī bijām aizgājuši uz pārbaudes spēlēm, un man patika tas, ko mēs redzējām. Kurss ir uzņemts pareizs, un pie tāda ieguldītā darba arī Ķelnē rezultāti nevar nebūt!

Āra skati klipam tika filmēti Mežaparkā, kur var redzēt arī Dziesmu svētku estrādi. Guļamistabas ainai tika izmantots viesnīca numurs. Klipā ir redzama arī Latvijas izlases mājas jeb galvenā treniņu vieta – “Volvo” sporta centrs.

Latvijas izlase pasaules čempionātā spēlēs A grupā kopā ar Krievijas, ASV, Zviedrijas, Slovākijas, Vācijas, Dānijas un Itālijas izlasēm. A grupas komandas savas spēles aizvadīs Ķelnē, “Lanxess” arēnā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl