Komentāri
Sprukts pieļauj iespēju likt punktu profesionāļa karjerai
Foto: LETA

Pieredzējušais Latvijas hokeja uzbrucējs Jānis Sprukts pieļauj iespēju likt punktu profesionāļa karjerai, sarunā ar laikrakstu Mājas Viesis sacīja spēlētājs.

Pašlaik 34 gadus vecais Sprukts šajā pavasarī publiski kritizējis Latvijas Hokeja federāciju (LHF) un tās prezidentu Kirovu Lipmanu, turklāt hokejists atteicās kandidēt uz vietu izlasē šī gada pasaules čempionātam, kas Krievijā sāksies pēc divām nedēļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Gribu būt ar ģimeni. Puikam ir jāmācās skolā. Pēdējos gados samērā stipri pārdzīvoju, ka neesmu kopā ar viņiem,” laikrakstam sacīja Sprukts, kuram ir divi dēli – deviņus gadus vecais Emīls un četrus gadus vecais Krišs. “Ir forši uz nedēļu aizbraukt atpūsties. Kad paiet desmit un vairāk dienu, pietrūkst bērnu, visas tās muļķības, ko viņi dara, kā aug, izdara kaut ko jaunu – jo tas vairāk nekad neatkārtosies. To šobrīd lieku augstāk par hokeju. Ja gadījumā izdosies vienoties ar Rīgas Dinamo, tad spēlēšu. Šajā ziemā gan viņiem nebija intereses par mani. Bet braukt prom… Var jau pēkšņi kaut kas mainīties, taču domāju, ka mēģināšu dzīvi iekārtot citā veidā.”

Sprukts sacīja, ka pēc karjeras noslēgšanas mēģinās savu tālāko dzīvi arī ievirzīt hokejā. “Trenera darbs? Nezinu, vai es to gribu. Vēl pirms aizbraukšanas uz Somiju 17 gadu vecumā es patrenēju mazos bērnus. Ir forši, taču viņiem progresu var redzēt tikai gadu griezumā. Es tad tam nebiju gatavs un droši vien arī tagad neesmu (smejas). Man vajag atgriezenisko saiti.”

Sprukts kopā ar citu pieredzējušu latviešu uzbrucēju Mārtiņu Cipuli šo sezonu noslēdza Slovākijas čempionāta komandā Martin, bet lielāko daļu šīs sezonas viņš bija bez kluba, raisot spekulācijas, ka varētu noslēgt karjeru.

Uzbrucējs Latvijas izlasi pārstāvējis 11 pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl