Komentāri
Sandis Ozoliņš tomēr nolemj palīdzēt Lipmanam un Latvijas izlasei 😉
Foto: LETA

Latvijas hokeja leģendārais aizsargs Sandis Ozoliņš divus gadus pēc hokeja karjeras beigšanas tomēr nolēmis palīdzēt Latvijas izlasei pasaules čempionātā hokejā Maskavā.

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans šajā pavasarī spiests meklēt ārkārtēju palīdzību – Latvijas izlasē šādu vai citādu iemeslu dēļ nespēlēs Oskars Bārtulis, Lauris Dārziņš, Mārtiņš Cipulis… Iespējams šis saraksts vēl papildināsies. Savukārt Kaspars Daugaviņš, kurš piekritis pārstāvēs savu valsti pasaules čempionātā Maskavā, Latvijas izlases hokejistus salīdzinājis ar ”bomžiem”. Šajā Kirovam tik grūtajā laikā palīdzīgu roku viņam sniedzis Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš, kurš spēlētāja karjeru beidza vēl pirms diviem gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lipmans cer, ka Sandis ne tikai aizpildīs robus aizsardzībā, bet ar savu autoritāti saliedēs mūsu hokejistus skarbajai cīņai par palikšanu Elites divīzijā. Skaidrs, ka Sandis nebūs tik ātrs, kā jaunības gados, tomēr golfa laukumā Ozoliņš joprojām uztur sevi formā, un vismaz metiena spēks tiek trenēts arī raidot golfa bumbiņu 300 un pat 400 metru tālumā.

Foto

Šogad pasaules čempionāts notiks Maskavā no 6. līdz 22.maijam, un Latvijas izlase spēlēs vienā grupā ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu. 😉 April april!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl