Komentāri
Pret Kanādu nepieciešams strādāt visas 60 minūtes, neskatoties uz tablo
Foto: ROLANDS POLĪTIS

  Latvijas izlases hokejistiem pasaules čempionāta pirmajā mačā, kurā tā piektdien spēkosies ar Kanādu, būs jāatdod visi spēki, neskatoties uz rezultātu, pēc treniņa žurnālistiem pauda valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis.

Izlases treniņā ceturtdien piedalījās 25 spēlētāji, bet ceturtdien pirmajā pieteikumā tiks iekļauts 21 hokejists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Komandas noskaņojums ir ļoti labs,” pēc otrā treniņa Prāgā pauda Beļavskis. “Saprotam, ka mūs sagaida smags mačs, tam gatavojamies arī psiholoģiski. Man kā trenerim būs ļoti svarīga puišu attieksme. Nepieciešams strādāt visas 60 minūtes, neskatoties uz tablo. Pirmajos treniņos man attieksme patīk.”

Runājot par traumu guvušo Renāru Demiteru, Beļavskis to nosauca par “nelaimes gadījumu”, bet pats viņš traumas gūšanas brīdi nav redzējis. Zīmīgi, ka treneris jau pirms došanās uz čempionātu bija teicis Jānim Andersonam, lai viņš turpina trenēties.

“Biju runājis ar Andersonu un teicu, lai viņš gatavojas, jo visādi var gadīties. Tieši tā arī sanāca,” atzina speciālists.

Beļavskis stāstīja, ka treneru kolektīvs trešdien skatījies Kanādas izlases pārbaudes spēli, kurā ar 4:2 tika apspēlēta Austrija. Kaut tajā nepiedalījās viens no pasaules labākajiem hokejistiem Sidnijs Krosbijs, Latvijas izlases galvenais treneris uzsvēra, ka pirmajiem pretiniekiem tāpat ir ļoti sabalansēts sastāvs.

“No Kanādas sagaidu ātru spēli ar intensīvu forčekingu. Viņi var mūs nedaudz nenovērtēt, tomēr nedrīkstam aizmirst, ka spēles laikā viņi var pārslēgties un ieslēgt citu ātrumu,” stāstīja Belavskis. “Esam izgriezuši momentus no Kanādas spēles un parādīsim hokejistiem. Pat bez Krosbija tā būtu viena no galvenajām pretendentēm uz zeltu. Mums neklāsies viegli. Pagaidām vēl neesam izlēmuši, vai kāds spēlētājs īpaši pieskatīs Krosbiju, tomēr pretiniekiem viss sastāvs ir sabalansēts.”

Beļavskim šis ir otrais pasaules čempionāts kā trenerim, turklāt arī pirmais 2004.gadā zviedra Kurta Lindstrēma palīga amatā bija tieši Prāgā un tai pašā arēnā, kas toreiz tika atklāta neilgi pirms sacensībām.

“11 gados pasaules čempionātos nekas nav mainījies. Arēna joprojām stāv, ripa arī joprojām ir apaļa,” pauda Beļavskis. “Tomēr hokejs gan ir pavisam citāds – daudz intensīvāks.”

Latvijas hokeja izlase spēli ar Kanādu piektdien sāks plkst.17.15 pēc Latvijas laika.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl