Komentāri

Pasaules čempionāta hokeja ietvaros tiek filmēti video rullīši ar spēlētājiem, kuri dzīvo vienā nummuriņā. Abiem tiek uzdoti jautājumi, uz kuriem hokejistiem ir jānorāda sevi vai komandas biedrs. Šoreiz uz jautājumiem kameras priekšā atbildēja Latvijas izlases hokejisti- Elvis Merzļikins un Edgars Kulda.

Šajā video Latvijas hokeja izlases spēlētāji Elvis Merzļikins un Edgars Kulda atbildēja uz dažādiem jautājumiem. Kurš ir sliktākais dziedātājs, kurš skaļāk krāc, kurš ilgāk mostas, kuram ”smaržīgākas” zeķes, kurš ir visnekārtīgākais istabiņā, kuram ir sliktākā mūzikas gaume un kurš vairāk motivē komandu. Kā viņiem veicās, noskaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl