7 komentāri
Pieraksti un iegaumē! Latvijas hokeja izlases spēļu laiki un kalendārs pasaules čempionātā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Latvijas hokeja izlase maijā aizvadīs jau savu 21. pasaules čempionātu augstākajā divīzijā un mūsu valstsvienības spēles gandrīz katrā mājā ir kā svētki! Pieraksti un iegaumē, kuros datumos Latvijas izlase ”grauzīs” ledu PČ!

Atšķirībā no iepriekšējiem diviem pasaules čempionātiem Latvijas izlasei kalendāra sākuma posmā būs relatīvi vieglāki pretinieki. Turnīru Latvijas sāks 6.maijā, kad plkst.13:15 pēc Latvijas laika tiksies ar Dāniju, kurai pērnā gada čempionātā pēcspēles metienu sērijā piekāpāmies ar 2:3. Dienu vēlāk, 7.maijā, pretiniekos būs Slovākija, kamēr 9.maijā būs jātiekas ar Itāliju.

Tālāk sekos trīs smagas spēles – 11.maijā ar Zviedriju, 13.maijā ar ASV un 15.maijā ar Krieviju, bet apakšgrupu turnīrs tiks noslēgts 16.maijā ar cīņu pret Vāciju. Tāpat kā iepriekšējos četrus gadus, katras grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas spēlēs, kamēr katras apakšgrupas vājākā komanda izkritīs uz pirmās divīzijas A grupu.

Latvijas izlases kalendārs pasaules čempionātā (*pēc Latvijas laika)

6. maijs. 13:15 Latvija – Dānija

7. maijs. 21:15 Latvija – Slovākija

9. maijs. 17:15 Latvija – Itālija

11. maijs. 21:15 Latvija – Zviedrija

13. maijs. 13:15  Latvija – ASV

15. maijs. 21:15 Latvija – Krievija

16. maijs. 21:15 Latvija – Vācija

Visas Latvijas izlases spēles skaties kanālā TV3 un portālā “Skaties.lv”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl