Komentāri
Neveiksmīgi! Latvijas izlase iemet savos vārtos un paliek ”sausā” pret Baltkrieviju
Foto: Guntis Lazdāns

Latvijas hokeja izlase, turpinot gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam, sestdien Daugavpilī aizvadot otro pārbaudes spēli divu dienu laikā, ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) zaudēja Baltkrievijai, kuru dienu iepriekš uzvarēja ar 1:0.

Latvijas izlasei joprojām lielas problēmas sagādā momentu realizācija, jo četrās pārbaudes spēlēs tā ir guvusi tikai divus vārtus. Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) ietvaros sestdien aizvadītajā mačā mājiniekiem neveiksmīgs bija pirmais periods, kurā viesi guva divus vārtus. Vispirms vārtsargs Jānis Kalniņš sestajā minūtē zem kājsarga ielaida Daņila Karabana mesto ripu, bet vēl pēc nepilnām divām minūtēm Aleksandrs Kogaļevs no tālas distances trāpīja Latvijas izlases vārtu tālajā augšējā stūrī.

Latvijas izlasei pirmajā periodā varēja izcelties Kirils Tambijevs un Roberts Bukarts, taču viņiem ar noslēdzošo metienu nesekmējās. Arī turpinājumā Latvijai netrūka iespēju, taču teicami spēlēja baltkrievu vārtsargs Dmitrijs Karnouhovs, kurš tika atzīts par labāko viesu rindās. Savukārt spēles 54.minūtē Latvija zaudēja muļķīgus vārtus, kad aizturētā soda laikā, kad Kalniņš jau bija devies uz rezervistu soliņu, ripa trāpīja Mikam Indrašim un ieslīdēja tukšos vārtos.

Latvijas izlase pēc tam ar 0:1 zaudēja pēc pēcspēles metienu sērijā, kurā abas komandas izdarīja pa pieciem mēģinājumiem. Mājinieku rindās par labāko šajā mačā atzina Ronaldu Ķēniņu.

Lasi vēl