Masaļskis un Daugaviņš piedalīsies mačos pret Baltkrieviju

Komentāri
Masaļskis un Daugaviņš piedalīsies mačos pret Baltkrieviju
Foto: F64

Latvijas hokeja izlases ceturtdien gaidāmajā pārbaudes spēlē savā laukumā pret Baltkrieviju vārtus sargās Edgars Masaļskis, bet kapteiņa pienākumus pildīs uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Trešdien pēc rīta treniņa Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs nosauca tos 22 spēlētājus, kuri ceturtdien piedalīsies spēlē pret Baltkrieviju. Mačs, kas norisināsies Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīra laikā, Arēnā Rīga sāksies plkst.19.30.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā uzbrucēju virknējumā iekļauti Daugaviņš, Gints Meija un Miks Indrašis, bet otrajā maiņā atrodas Roberts Bukarts, Andris Džeriņš un Miķelis Rēdlihs. Trešajā virknējumā iekļauti Rodrigo Ābols, Vitālijs Pavlovs un Gunārs Skvorcovs, bet ceturtajā trio atrodas Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis un Edgars Kulda.

Pirmajā aizsargu pāri spēlēs Kristaps Sotnieks un Oskars Cibuļskis, otrajā duetā iekļauti Aleksandrs Jerofejevs un Guntis Galviņš, bet trešo maiņu aizsardzībā veidos Ralfs Freibergs un Maksims Širokovs. Savukārt kā trīspadsmitais uzbrucējs spēlei tiks pieteikts Nikolajs Jeļisejevs, bet kā septītais aizsargs spēlēs Edgars Siksna.

Kā otrais vārtsargs tiks pieteikts Ivars Punnenovs, bet Jānis Kalniņš šai cīņai netiks pieteikts. Tāpat pieteikumā nebūs aizsargu Ričarda Birziņa, Kristiāna Rubīna un Kristapa Zīles, kā arī uzbrucēju Toma Andersona, Artūra Ozoliņa un Jura Upīša. Daugaviņam kapteiņa pienākumu pildīšanā asistēs Sotnieks un Meija.

Pagājušajā nedēļā Latvijas izlase aizvadīja pirmās divas pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta. EHC turnīra laikā Latvija izbraukumā ar 6:4 un 4:3 pārspēja Dāniju.

Lasi vēl