Lejasmeieram savainojuma dēļ vasara izlasē beigusies

Komentāri
Lejasmeieram savainojuma dēļ vasara izlasē beigusies
Foto: F64

Aizsargs Dāvis Lejasmeiers muguras savainojuma dēļ atskaitīts no Latvijas basketbola izlases kandidātiem, līdz ar to valstsvienība gatavošanos Eiropas čempionātam turpina ar 15 spēlētājiem, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Latvijas valstsvienības treniņā ceturtdienas vakarā ar pilnu jaudu piedalījās 13 spēlētāji, vēl divus pagaidām ierobežo veselības stāvoklis, bet Lejasmeieram komanda pateicās par līdzdalību sagatavošanās procesā.

“Muguras savainojuma dēļ Dāvim vismaz piecas dienas jāatturas no slodzes, un tikai tad varētu būt pilnīga skaidrība par viņa līdzdalību darba procesā. Līdz Eiropas čempionātam ir pārāk maz laika, lai viņš pa īstam pagūtu atgriezties ierindā. Esamu ļoti pateicīgs par pozitīvismu, ar kādu Lejasmeiers piedalījās komandas darbā, vienlaikus radot nopietnu sportisko konkurenci savas pozīcijas spēlētājiem. Taču šādā situācijā riskēt ar spēlētāja veselību nav nozīmes,” LBS citē valstsvienības galvenā trenera Ainara Bagatska teikto.

Foto: Dāvis Lejasmeiers

Ceturtdien atvieglotā režīmā – bez fiziskajiem kontaktiem – treniņā darbojās Ojārs Siliņš, kuram pirmdien būs atkārtota medicīniskā pārbaude.

“Sapūstais kakls neļauj trenēties Mārtiņam Meieram. Pārējie 13 spēlētāji darbojās ar pilnu jaudu, aizvadot produktīvu treniņnodarbību. Šo pozitīvo agresivitāti tagad jāpārnes laukumā – ne tikai spēlē ar Lietuvu, bet arī Rumānijas izlasi, pret kuru nekādas spēlēšanas ar pusslodzi nedrīkst būt,” skaidro Bagatskis.

Sestdien latvieši “Arēnā Rīga” Baltijas derbijā tiksies ar lietuviešiem, bet svētdien spēkosies ar rumāņiem.

Lasi vēl