Komentāri
Latvijas vēstniece Krievijā pateicas hokejistiem par pozitīvajām emocijām
Foto: LETA

Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme svētdien pateicās Latvijas valstsvienības hokejistiem par pozitīvajām emocijām, ko tie sagādājuši visiem pasaules čempionāta spēlēs Maskavā.

Latvijas izlase svētdien vēlā pēcpusdienā viesojās vēstniecībā uz pieņemšanu, kur kuplā pulkā pārrunāja līdz šim aizvadīto spēļu notikumus, kā arī iestiprinājās pie bagātīgi klāta pusdienu galda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Gan Latvijā, gan šeit vēstniecībā, mēs jutām līdzi katrai minūtei , ko jūs spēlējāt. Katrai cīņai ir divas daļas – viena, ko mēs redzam laukumā, bet otra ir iekšēja cīņa, ko jūs katrs izcīnāt ikdienu, lai pārvarētu dažādas grūtības un iekšēja rakstura problēmas. Nonākt tik tālu, cik jūs esiet nonākuši, nav iespējams bez lielajām iekšējām uzvarām, ko esat guvuši katrs pats par sevi. Tā ir tā daļa, ko publika neredz un nenovērtē,” spēlētājiem sacīja Latvijas vēstniece

“Gribu jūs apsveikt ar to, ko esat paveikuši, jo bez iekšējās cīņas un uzvaras, jūs nebūtu šodien pasaules čempionātā. Lai jums pietiek spēka un ticības, jo jūs neskatoties ne uz ko, spēlējat Latvijas izlasē un tas ir brīnišķīgi dzirdēt Latvijas himnu Maskavā. Tas raisa ļoti pozitīvas emocijas, tāpēc paldies jums par tām,” pateicīga bija vēstniece.

Kurme sarunā ar aģentūru LETA atklāja, ka bijusi arī uz divām Latvijas izlases spēlēm klātienē, bet vēstniecības darbinieki hokejistiem līdzi jūt vēstniecības dārzā izveidotā vasaras teltī, kur spēles ar projektora palīdzību tiek rādītas uz liela ekrāna. Savukārt Latvijas izlase vēstniecei pasniedza savu formas kreklu ar 16.numuru un uzrakstu Moscow uz muguras.

Pieņemšanā vēstniecībā piedalījās praktiski visa izlase, izņemot aizsargu Kristapu Sotnieku, kurš jutās nedaudz nevesels, tāpēc palika viesnīcā. Pēc kopīgas fotografēšanās un autogrāfu sniegšanas vēstniecības darbiniekiem un viņu bērniem, hokejisti pēc 45 minūšu viesošanās devās atpakaļ uz savu dzīves vietu Crowne Plaza viesnīcu, kas atrodas netālu no Maskavas debesskrāpju rajona.

Lasi vēl