Komentāri

Šis bija spriedzes un spēcīgu emociju piesātināts pasaules čempionāts gan hokeja faniem, gan pašiem Latvijas izlases hokejistiem.

Ar nevienu neuzvarētu spēli pamatlaikā un knapu palikšanu starp pasaules labākajām hokeja komandām – tā šo čempionātu atcerēsies ne viens vien fans. Bez Tabu vēlējās uzzināt, kādas ir mūsu hokejistu košākās atmiņas par čempionātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar uzvaru pret Šveici, ar uzvaru pret Austriju, un ar vienu punktu pret Franciju,” atmiņās dalās komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš. Savukārt Lauris Dārziņš atklāj, ka atmiņā iespiedušās emocijas: “Tā emociju gamma – gan pozitīvā, gan negatīvā. Tas ir sports.”

Rodrigo Ābols atklāj, ka viņam košākās atmiņas saistās ar spēli pret Kanādu. “Tur ir visas tās zvaigznes, kuras parasti ikdienā redzi tikai Youtube. Tāpat priecē, ka neizkritām no elites grupas.”

Savukārt Latvijas hokeja izlases treneris Aleksandrs Beļavskis norāda šo: “Mums bija saliedēts kolektīvs, zēni daudz palīdzēja treneru kolektīvam. Otrkārt, laba spēle līderu maiņai, ar Daugaviņu priekšgalā, un mani patīkami pārsteidza Edgara Masaļska spēle. Lepojos, ka tik maza valsts, ar tādām iespējām veidot komandu, spēj cīnīties un turpinās spēlēt augstākajā līmenī.”

Skaties video un uzzini, kas ir mūsu hokejistu motivācija spēlēt valsts izlasē!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl