Komentāri
Latvijas izlases basketbolisti vieglā režīmā aizvadīs brīvdienu Stambulā
09.09.2017. Stambula, Turcija. Eiropas čempionāts basketbola viriešiem Turcijā Eurobasket 2017. Latvijas basketbola izlases treniņš pirms 1/8 fināla spēles pret Melnkalne. Andrejs Gražulis , Rolands Šmits (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Pēc iekļūšanas Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Latvijas vīriešu basketbola izlasei pirmdien Stambulā ir gandrīz brīvdiena, jo vienīgais treniņš iecerēts vien pašā vakarā.

Kā norādījis Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis, valstsvienība šajā Eiropas čempionātā strādā bez brīvdienām, jo tās komandu izsitot no ritma. Šodien vienībai ir brīvāks laiks, taču nekādu īpašu pasākumu nav ieplānoti un vairums basketbolistu to pavadīs viesnīcā, turklāt plkst.15 basketbolistiem ieplānotas kopīgas pusdienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pirmdien treniņš komandai ieplānots vien plkst.21.20. Šāds laiks gan labi saskan ar spēļu laikiem, jo otrdien mačs ar Slovēniju sāksies plkst.21.30, turklāt tad pat arī ceturtdien būs pusfināls, ja Latvija tam kvalificēsies. Kopumā vienība ir diezgan nopietni koncentrējusies šim turnīram, un kopīgu pasākumu ārpus basketbola ir ļoti maz.

Līdz šim vienīgā īstā brīvdiena Latvijai bija piektdien, kad komanda no Stambulas Āzijas puses pārcēlās uz Eiropas daļu. Lai gan treniņš tajā dienā sākotnēji bija ieplānots, treneri nolēma to atcelt. Latvijas izlasei svētdien Stambulā bija dienas agrā spēle, kur astotdaļfinālā pārliecinoši ar 100:68 tika uzveikta Melnkalne, komandai otro reizi pēc kārtas iekļūstot Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.

Savukārt svētdienas vakaru pēc mača ar Melnkalni spēlētāji pavadīja, kā nu kurš, dažam dodoties arī ārpus viesnīcas un apskatot Stambulu. Kļuvis zināms, ka Latvijas valstsvienība otrdien ar Slovēniju aizvadīs vakara spēli, dueli sākoties plkst.21.30. Šī pāra uzvarētāja ceturtdien pusfinālā tiksies ar pašreizējās čempiones Spānijas un Vācijas cīņas labāko vienību.

Tikmēr ceturtdaļfinālā zaudējušajai vienībai Eiropas čempionāts būs noslēdzies. Citos ceturtdaļfināla pāros tiksies Grieķija un Krievija, kā arī Itālija un Serbija. Eiropas meistarsacīkstes basketbolā noslēgsies svētdien.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl