Latvijas izlase nākamā gada PČ hokejā spēlēs vienā grupā ar Krieviju, Zviedriju un ASV

Komentāri
Latvijas izlase nākamā gada PČ hokejā spēlēs vienā grupā ar Krieviju, Zviedriju un ASV
Foto: AFP/LETA

Latvijas hokeja izlase 2017. gada Pasaules čempionātā savas spēles aizvadīs Vācijas pilsētā Ķelnē un tiksies ar Krievijas, ASV, Zviedrijas, Slovākijas, Vācijas, Dānijas un Itālijas valstsvienībām.

Latvijas izlase turnīrā atradīsies A grupā, kas mačus aizvadīs Vācijas pilsētā Ķelnē. 2017. gada pasaules čempionāts norisināsies divās valstīs – Vācijā un Francijā. A grupas dueļi norisināsies Ķelnē, bet B grupas spēkiem mērosies Parīzē. B apakšgrupā savā starpā tiksies Kanādas, Somijas, Čehijas, Šveices, Baltkrievijas, Norvēģijas, Francijas un Slovēnijas izlases. 2017. gada pasaules čempionāts norisināsies no 5.-21. maijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2016. gada pasaules čempionātā Latvijas izlase aizvadīja mačus ar trīs nākamā gada pretiniekiem. Mūsu izlase ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Zviedrijas izlasei, ar 0:4 atzina Krievijas pārākumu, bet Dānijai ar 2:3 zaudēts pēcspēles metienu sērijā.

Latvijas izlase savus mačus aizvadīs Ķelnes Lanxess arēnā, kurā var ietilpt pat 18 ar pusi tūkstoši līdzjutēju. Tāpat Vācijas pilsētā norisināsies divas ceturtdaļfināla, visas pusfināla un medaļu spēles.

Lasi vēl