Komentāri
Latvijas hokeja izlases debitantam Demiteram savainojuma dēļ PČ beidzies jau pirms pirmā mača
Foto: LETA

Latvijas hokeja izlases debitantam un aizsargam Renāram Demiteram pasaules čempionāts beidzies jau pirms pirmā mača, jo hokejists iedzīvojies savainojumā, informē Latvijas Hokeja federācija.

Pašlaik 28 gadus vecais Demiters pēdējās sezonas pavadījis Kazahstānas čempionātā, bet šajā pavasarī viņam izdevās izkarot vietu Latvijas izlases sastāvā braucienam uz pasaules čempionātu, kas sāksies jau piektdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešdien Latvijas hokeja izlase ieradās Prāgā, kur galvenajā O2 spēļu arēnā aizvadīja pirmo ledus treniņu. Diemžēl treniņa laikā Demiters guva rokas traumu. Pēc padziļinātas ārstu pārbaudes aizsargam tika konstatēts kreisās rokas īkšķa lūzums.

Līdz šim Demiters pieaugušo izlasē pasaules čempionātos nav spēlējis, un bija sagaidāms, ka viņš kļūtu par vienu no septiņiem valstsvienības debitantiem, kas iekļauti tās sastāvā.

Latvijas valstsvienības treniņnometnē Demiters šopavasar bija no pirmās dienas, kuras laikā aizvadīja piecas pārbaudes spēles, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

Izlases treneru korpuss nolēma Demitera vietā uz Prāgu izsaukt citu aizsargu Jāni Andersonu, kurš izlasei plāno pievienoties jau ceturtdien.

Lasi vēl