Latvijas hokeja izlase EIHC turnīra pirmajā mačā tiekas ar Slovēniju

Pievienot komentāru
Latvijas hokeja izlase EIHC turnīra pirmajā mačā tiekas ar Slovēniju
LHF

Latvijas hokeja izlase šodien “Euro Ice Hockey Challenge” (EIHC) posmā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā aizvada turnīra pirmo spēli pret Slovēnijas valstsvienību.

Abu komandu savstarpējā cīņa sāksies plkst.13.15 pēc Latvijas laika, bet to tiešraidē varēs redzēt Baltkrievijas Hokeja federācijas oficiālajā “Youtube” kanālā “https://www.youtube.com/channel/UCZ656FSO-sWqPnQfJOLlHhg”.

Latvija un Slovēnija pēdējo reizi savstarpējo cīņu aizvadīja šī paša turnīra ietvaros pirms gada, kad panākumu ar 4:1 guva latvieši. Kopumā abas šīs izlases oficiālos mačos tikušās septiņas reizes, piecreiz panākumus gūstot Latvijas komandai.

Latvijas valstsvienība pirmdien aizvadīja pirmo treniņu, bet otrdien izlasei pievienojās arī galvenais treneris Bobs Hārtlijs, kurš ikdienā trenē Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Omskas “Avnagard”.

Pirms došanās uz Minsku Hārtlijs paziņoja, ka Latvijas valstsvienības kapteinis turnīrā Minskā būs Ralfs Freibergs, kuram asistēs Artūrs Salija un Oskars Batņa.

EIHC turnīrs norisināsies līdz sestdienai. Tajā spēkosies Latvija, Slovēnija, Francija un mājiniece Baltkrievija.

Latvijas izlases galvenajam trenerim Hārtlijam šajā turnīrā asistēs Rīgas “Dinamo” treneri Artis Ābols un Edgars Masaļskis, kā arī Aldis Āboliņš.

Uz Minsku pašmāju hokejisti devās trešdien, bet Hārtlijs līdzi ņēma divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus.

Pēc spēles pret Slovēniju, Latvijas komanda piektdien tiksies ar Franciju, bet turnīru noslēgs sestdien ar spēli pret mājiniekiem Baltkrieviju.

Spēli pret Baltkrieviju būs iespējams tiešraidē skatīties Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Lasi vēl