Komentāri

  Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pirms spēles ar Kanādu saka, ka kapteiņa uzšuve laukumā nekādas priekšrocības nedod. Ar savu spēli, cīņassparu un darbu jārāda piemērs pārējiem.

” Mēs vienmēr spēlējam ar lielu atdevi, parādīt, ka varam tikt galā ar visām problēmām, kas ir Latvijas hokejā, varam spēlēt un nest Latvijas vārdu pasaulē. Mēs nevaram sevi uzskatīt par līdzvērtīgiem pretiniekiem ar Kanādu, kuriem ir NHL zvaigznes, bet mēs varam pierādīt, ka varam vinnēt viņus,” saka Daugaviņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl