1 komentārs

  Latvijas hokeja izlasei spēles, kuras tiesā čehu tiesnesis Antonīns Jeržābeks, joprojām nav laimīgas. Nebija 2014.gadā Minskā un nav arī šogad Ķelnē.

Pirms trijiem gadiem Minskā Jeržābeks neieskaitīja Kaspara Daugaviņa vārtu guvumu 36 sekundes līdz trešā perioda beigām, kas Latvijai ļautu izlīdzināt rezultātu 2:2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Jeržābeks neieskaita Daugaviņa vārtus pret Baltkrieviju.

Pirmdien Ķelnē Jeržābeks ar savu tautieti Janu Hribiku ieskaitīja Krievijas izlases otros vārtus brīdī, kad pilns vārtsarga laukums bija ar krievu hokejistiem, un paši vārti bija izgrūsti no vietas.

Video: Jeržābeks un Hribiks ieskaita Krievijas otros vārtus

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl