FOTO: LV hokeja izlases fotosesijas aizkulises

Viktorija Kamaza

Autors: Viktorija Kamaza

Sporta redaktore ar sasodīti pozitīvu attieksmi!

Komentāri
FOTO: LV hokeja izlases fotosesijas aizkulises
Foto: LETA ()

Aizmirsīsim par vakardienu! Jā, mēs piedzīvojām sāpīgu zaudējumu, tomēr nekas vēl nav beidzies, priekšā vēl trīs spēles! Nevis nokārsim galvas, bet ar jauniem spēkiem dosimies laukumā, lai pierādītu, kāpēc esam atbraukuši uz pasaules čempionātu hokejā!

Intervijā, Kaspars Daugaviņš atzina: ”Pēc spēles ar Šveici noskaņojums Latvijas izlases ģērbtuvē nav bijis no labākajiem. Galvas lejā un klusums. Kā parasti pēc šādiem zaudējumiem. Kā pacelt tonusu un noskaņojumu? Vajadzēja emocionālu treniņu kā šodien, arī mazliet pamuļķoties savā starpā, lai būtu emocijas, lai izvēdinātu galvu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nu, ceturtdienas rītā pirms treniņa, kurā piedalījās visi Latvijas hokejisti, izņemot Miķeli Rēdlihu, notika tradicionālā komandas kopbildes fotografēšana. Cerēsim, ka šodien spēlētāji, kā saka tautā, savāksies un rītdienas mačā parādīs īstu kapiņu! Taču, mūsu – latviešu fanu pienākums ir atbalstīt savu izlasi!

Kā dzied vienā skaņdarbā: ”Atbalsts spēcina, bet tauta saliedē, mēs esam viens vesels un garā stiprie nekad nezaudē!”

Lūk, galerija ar bildēm, kurās mūsu latvju vīri aizvadīja treniņu un gozējās fotokameru priekšā!

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl