Daugaviņš pagarinājumā nodrošina Latvijas uzvaru pār Krieviju

6 komentāri
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas hokeja izlase, turpinot gatavoties pasaules čempionātam, ceturtdien “Arēnā Rīga” pārbaudes mačā ar rezultātu 2:1 pagarinājumā apspēlēja Krievijas valstsvienību.

Latvijas izlases labā vārtus pagarinājumā iemeta Kaspars Daugaviņš, kamēr pamatlaikā precīzs bija arī Ronalds Ķēniņš. Savukārt Krievijai vienīgo ripu iemeta Artjoms Zubs.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, tomēr Latvijas hokejisti jau mača ievadā veica vairākus bīstamus metienus, bet pēc Rodrigo Ābola centieniem iekarot vārtus glāba Krievijas izlases vārtsargs Aleksandrs Georgijevs. Pirmajā periodā krievi nopelnīja pāris noraidījumus, tomēr Latvijas valstsvienība tos neizmantoja, lai gan bija vairāki bīstami uzbrukumi, bet teicams bija Georgijevs.

Pirmajā trešdaļā rezultāts tā arī netika atklāts, bet otro mājinieki iesāka ar neizmantotu vairākumu. Pēc tam jau spēles kontrole pārgāja Krievijas pusē, bet viens no tās uzbrukumiem vainagojās panākumiem, kad pēc Iļjas Kovaļčuka metiena ar atkārtotu raidījumu 32.minūtē vārtus guva Zubs. Otrā perioda turpinājumā vairākkārt spēlē bija jāiesaistās Latvijas izlases vārtsargam Kristeram Gudļevskim, kurš pāris reizes glāba komandu no vārtu zaudējuma.

Cenšoties atspēlēties, Latvijas valstsvienība trešajā periodā pārņēma iniciatīvu un brīžam savērpa bīstamus uzbrukums pie pretinieku vārtiem, bet precīzi spēlēja Georgijevs. Vārtus mājiniekiem gan izdevās gūt, jo 53.minūtē, spēlējot mazākumā, uz krievu vārtiem izskrēja Gints Meija un Ķēniņš, pēdējam skaistā saspēlē līdz tukšiem vārtiem arī panākot neizšķirtu. Neilgu brīdi vēlāk Latvijas komanda šķietami arī izvirzījās vadībā, kad pēc skaistas saspēles vārtus guva Roberts Bukarts, bet tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās nolēma tos neieskaitīt, jo tika traucēts vārtsargam. Pats vārtu guvējs Bukarts par šādu pavērsienu bija tik satriekts, ka pēc diskusijām ar tiesnešiem saņēma noraidījumu līdz mača beigām.

Pamatlaiks noslēdzās 1:1, lai gan vēl pēdējā minūtē abām komandām bija lieliskas iespējas izraut uzvaru. Vienību cīņa turpinājās pagarinājumā, kur uzvaru ar teicamu metienu nodrošināja Daugaviņš.

Trešdien Latvijas hokeja izlase izlaida divu vārtu pārsvaru un cieta zaudējumu ar 2:4.

TOP komentāri

• Guntis Feldmanis
  • Savās mājās savā sētā !
    +2 +2 0

Savās mājās savā sētā !

Nu protams, ka if pieks visiem par šo svarīgo uzvaru, bet visvairāk pašapziņu stiprinošs fakts mūsu puišiem !!! Mēs to varam !!! Un kas iesita uzvaras vārtus- Daugaviņš !!! Bet nu krievu puišiem cepuri nost- redzams,ka vieņiem ir ieaudzināts cīņas spars- mēs šeit esam, tātad tikai mēs uzvaram!! Daugaviņš mirkli piestāja,sakoncentrējās, un ...jābūt !!!!!!! Un adrenalīns rokā !!!! Malači vīri !!!!